O firmie

Strona główna / O firmie

Zakłady Przemysłu Pasmanteryjnego „Pasanil”

W 2000 roku firma, która funkcjonowała pod nazwą Zakłady Przemysłu Pasmanteryjnego „Pasanil”, została sprywatyzowana i przekształcona w spółkę z o.o. Dziś przedsiębiorstwo zatrudnia ok. 50 pracowników i nadal mieści się w Gdańsku, gdzie również ulokowana jest produkcja. Firma znana jest głównie z szerokiej asortymentowo i wzorniczo oferty taśm elastycznych, plecionych, tkanych oraz dzianych. Produkty Pasanilu znane są ze swojej wysokiej jakości, mają bardzo dobre parametry techniczne oraz estetyczny wygląd. Oprócz wyrobów na rynek odzieżowy firma produkuje też siatki do wędzenia wędlin i innych produktów spożywczych, a także produkty izolacyjne – koszulki termokurczliwe do kabli oraz materiały z włókna szklanego – koszulki, taśmy, sznurki.

Pasanil w liczbach

Lat istnienia firmy

Metrów taśmy miesięcznie

Pracowników

Stałych klientów

Poznaj nasz park maszyn

Posiadamy ponad stu letnie doświadczenie oraz odpowiedni i sprawdzony sprzęt do produkcji taśm elastycznych i nieelastycznych do wielu zastosowań.

Farbiarnia

Firma posiada własną farbiarnię dzięki czemu może oferować swoje wyroby w pełnej palecie kolorów, a także świadczyć usługi barwienia innym podmiotom.

Poznaj naszą ofertę

Sprawdź czym się zajmujemy.

Zapraszamy do współpracy

Chętnie pomożemy w doborze asortymentu.

"